Vyhledat
  • bacidani

MEDITACE...

Aktualizace: 12. pro 2019

Paradoxně jsem meditaci do nedávna znala spíš z filmu “Jíst, meditovat, milovat”. Meditovat se dá v jakékoliv pozici. Samozřejmě v leže je to nejpohodlnější, ale zkusili jste meditaci v sedě?


Meditace v sedě je velmi náročná, i když se na první pohled zdá, že jen sedíte, dýcháte a máte zavřené oči, opak je pravdou. Už po pár chvílích totiž zjistíte, zda vás něco bolí, jestli cítíte slabost či napětí kdekoliv v těle, co vůbec vidíte a vybaví se vám, když zavřete oči, kudy všudy putuje dech, … na další věci jistě přijdete sami. 


Je to zajímavá cesta k sebepoznání. 


Využívat při meditacích meditační polštář je pohodlné, protože se do sedáku zaboří sedací kosti a díky tomu záda drží v lepší pozici.


Při meditacích je nutné sedět dostatečně vysoko, aby se naše křížová kost (pánev) mohly naklonit dopředu a páteř tak měla správné zakřivení. Polštář je navržený tak, aby nám dodal výšku ke správnému a pohodlnému držení těla. Podpořily tak správné zakřivení páteře.
ZAFU POLŠTÁŘ od značky CONSUME L.ESS


Pro Jógu.

Pro meditaci.

Pro pohodlné sezení.

Tradiční ZAFU meditační polštář šitý v hygge dánském stylu z kvalitního baltského lnu. Potah polštáře je ušit z litevského lnu, který je ve světě proslulý svou kvalitou a vyznačuje se svými antibakteriálními vlastnostmi, proto je vhodný i pro alergiky. Součástí povlaku je poutko, které slouží ke snadému přenášení polštáře. Povlak je pratelný.


Vnitřní polštář je ušit z kvalitní 100% bavlny a je vyplněn pohankovými slupkamy z české farmy. Přizpůsobivost slupek zaručuje správné a komfortní sezení a tím pomáhá udržet páteř ve správné pozici i u delšího sezení.Pohankové slupky je možné doplnit nebo ubrat díky zipu na boku.


DOPORUČUJI!---> Pohankové slupky se umí nádherně nahřát od slunce a tím tak udrží dlouho jinak pomíjivý pocit tepla prohřátí pánevní oblasti.

Konzumujte rozvážně.

Milujte tady a teď.

Zútulňujte, co to jde.


ZAFU polštář můžete použít pro:

meditaci, odpočinek, sezení při práci, pod nohy při sezení na židli, při masážích, ...

ZAFU polštář je vhodný pro: těhotné, děti, pro všechny, ...


Budu ráda za vaše komentáře a sdílení zkušeností s meditačním polštářem.

Těším se na vás na #baciyoga lekcích.


Baci / <3


P. S. na mém instagramovém profilu právě probíhá soutěž o jeden ZAFU meditační polštář.97 zobrazení

©2018 by baciyoga. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now